
Trouwen in Het Kerkje aan zee, Urk
“Wat begon als een vriendschap, gebaseerd op ontzettend veel humor, veranderde in een liefdevolle relatie waarin we dag in en dag uit samen kunnen lachen. Het begon bijna 4 jaar terug maar na een verrassend huwelijksaanzoek op de bostoren in Putten wisten wij al snel wanneer we gingen trouwen.
Het plannen begon en alles was vrij snel geregeld. Van locaties, tot aan de trouwkleding, ringen en sieraden. 1 ding was zeker wij wisten beiden wat we wilden. Zo ook met de fotograaf. Er was geen twijfel over mogelijk dat Nickie onze foto’s zou maken. Familie is voor ons erg belangrijk en daarom is het fijn dat wij onze familie hebben kunnen betrekken in deze dag. Zo konden wij de trouwauto lenen van een oom en tante van Swen en werd het plaatje compleet toen Nickie onze foto’s ging maken.
Het vastleggen van de spontane momenten, die wij samen zo veel hebben, kan Nickie als geen ander. Dat maakt haar foto’s uniek. Nickie beweegt mee in de gang van de dag, waardoor ze als fotograaf niet op valt.
Al met al hebben wij een ontzettend mooie dag gehad. Wij hebben onze liefde mogen vieren met al onze dierbaren om ons heen en dat maakt ons ontzettend dankbaar!”

























































Trouwleveranciers:
- Trouwjurk: La Bella Blanca
- Trouwpak en schoenen: Hendriksen Mannenmode Hoogeveen
- Schoenen Carola: Steve Madden
- Haarstylist en visagist: Mua & Haarstylist Albertine
- Ringen: juweliershuis Kaptijn
- Babs: Sarah van Os – de Jong
- Locaties: Kerkje aan de Zee en ‘t Achterhuis
- Bloemen: Beyoutiful Bloemen
- Trouwauto: auto geleend van tante Els en ome John van de Kraats
- Trouwsieraden: Quickjewels
